• Lębork

    Lębork

  • Łeba

    Łeba

IV MTB TOUR LĘBORK "Pazur Lęborskiego Lwa"

16 września br. odbędzie się kolejna – już czwarta – edycja wyścigu rowerowego pn. Pazur Lęborskiego Lwa. Zmagania organizuje LOT Ziemia Lęborska oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku.
Impreza, wzorem lat ubiegłych, zostanie przeprowadzona w głównej mierze na obszarach leśnych otaczających od południa Stadion Miejski w Lęborku (ul. Kusocińskiego 56). Zmagania odbędą się w kilku kategoriach wiekowych, uwzględniających podział na dziewczęta i chłopców, kobiety i mężczyzn. Dla każdej kategorii przygotowano osobną trasę, o ustalonej liczbie okrążeń, dostosowaną stopniem trudności i długością do poziomu umiejętności uczestników.
Zapisy przyjmowane będą w biurze wyścigu w godz. 9:00 – 10:00, w dniu imprezy. Osoby niepełnoletnie będą zobowiązane przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na uczestnictwo w zawodach. O godz. 9:30 zaplanowano rozpoczęcie zmagań w pierwszej kategorii – Smerfy (dla najmłodszych).
Trzem najszybszym zawodnikom w poszczególnych grupach wiekowych (w ramach kategorii Mini i Hobby) oraz pięciu pierwszym na linii mety rywalizującym w kategorii Mega zostaną przyznane atrakcyjne nagrody. Ponadto każdy startujący w kategorii Smerfy otrzyma pamiątkowy medal. Warto dodać, że wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą zawody, rozlosowane będą upominki-niespodzianki.
Po przekroczeniu linii mety rowerzyści będą mieli możliwość spożyć posiłek regeneracyjny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rywalizacji wszystkich miłośników jazdy na rowerze górskim.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym znajdują się wszystkie szczegóły imprezy.

Lębork
Cewice
Łeba
Wicko
Nowa Wieś Lęborska
Lębork powiat