• Lębork

    Lębork

  • Łeba

    Łeba

Polecamy

Promowaliśmy projekt na wrocławskich targach turystycznych

Na terenie Stadionu Wrocław, w miniony weekend, odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla odwiedzających. Wszyscy chętni mieli sposobność wysłuchać relacji podróżników z wyjazdów w najciekawsze zakątki całego świata, podejrzeć mistrzów kuchni w ramach gotowania na żywo czy wziąć udział w wielu konkursach lub Grze Targowej. Na scenie zaprezentowały się ponadto zespoły folklorystyczne z kraju i zagranicy.

W targach – jako wystawca – uczestniczyła LOT "Ziemia Lęborska - Łeba". Zadaniem pracowników Stowarzyszenia była promocja nie tylko powiatu lęborskiego i miasta Lębork oraz – szerzej – województwa pomorskiego, ale także, przede wszystkim, realizowanego przez LOT międzynarodowego projektu "Baltic Heritage Routes". W związku z powyższym we wspomnianym punkcie odwiedzający mogli zapoznać się zarówno z głównymi założeniami projektu, jak i otrzymać materiały promocyjne oraz pamiątkowe gadżety.

Nasze stoisko cieszyło się sporym powodzeniem, o czym świadczy ilość odwiedzających je gości, w tym nawet tych znanych z ekranów telewizyjnych. 

Należy dodać, iż udział Stowarzyszenia w targach został dofinansowany ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z dotacji udzielonej przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną. 

Lębork
Cewice
Łeba
Wicko
Nowa Wieś Lęborska
Lębork powiat
Potęgowo