• Lębork

    Lębork

  • Łeba

    Łeba

Wieczorne wędrowanie po Lęborku

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w piątej edycji zimowego wieczornego rajdu po Lęborku Krok po kroku bezpiecznie po zmroku (zbiórka: 8 lutego, godz. 1700, plac przed dworcem PKP w Lęborku). Imprezę organizują: Koło Przewodników PTTK w Lęborku, Koło Turystyki Kwalifikowanej PTTK KAHEL KLUB II, Nadleśnictwo Lębork, LOT Ziemia Lęborska - Łeba, Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku.
 
Uczestnicy, prowadzeni przez pana Ireneusza Krawca, prezesa lęborskiego Koła Przewodników PTTK, odwiedzą zabytkowe śródmieście Lęborka oraz zrewitalizowane miejskie parki w efektownej wieczornej scenerii, a także zapoznają się z historią i anegdotami związanymi z najciekawszymi obiektami na trasie. Ważnym aspektem wędrówki będzie ponadto krótka prelekcja dotycząca zapoznania wszystkich biorących udział w rajdzie z zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym używania po zmierzchu elementów odblaskowych.
 
Finałowym akcentem imprezy będzie posiłek regeneracyjny na terenie rekreacyjnym przy tzw. Starym Basenie, gdzie – przy wspólnym ognisku – każdy z uczestników skosztuje pieczonej kiełbaski.
 

Prosimy o dokonywanie zgłoszeń telefonicznie (601 825 206) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (lotzl@wp.pl). 

Lębork
Cewice
Łeba
Wicko
Nowa Wieś Lęborska
Lębork powiat
Potęgowo