• Lębork

    Lębork

  • Łeba

    Łeba

Trzeci Pchli Targ w Lęborku

Informujemy, że 25 sierpnia br. w godz. 11:00 – 17:00 odbędzie się trzecia edycja lęborskiego pchlego targu. Przedsięwzięcie – organizowane przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku oraz Lokalną Organizację Turystyczną Ziemia Lęborska – zostanie przeprowadzone w ramach święta zakończenia lata, stanowiąc dobrą okazję do sprzedaży lub wymiany różnych towarów i produktów, przeważnie używanych.
Każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie rozstawić stoisko przy ul. Staromiejskiej. Chęć wzięcia udziału w pchlim targu należy zgłosić do 23 sierpnia br. w Centrum Informacji Turystycznej mieszczącym się przy ul. kard. St. Wyszyńskiego 3 w Lęborku (od pon. do pt. w godz. 8:00 – 18:00, w sob. w godz. 10:00 – 15:00, w ndz. w godz. 10:00 – 14:00) telefonicznie (59 862 29 22) lub drogą mailową (lotzl@wp.pl), podając dane personalne oraz rodzaj wystawianego asortymentu.
Warto przypomnieć, że w dwóch poprzednich edycjach imprezy uczestniczyło po 30 – 40 wystawców, oferując różnorodny towar: wyroby rękodzieła artystycznego, antyki, numizmaty, płyty winylowe, książki, ubrania, zabawki itd.

Lębork
Cewice
Łeba
Wicko
Nowa Wieś Lęborska
Lębork powiat
Potęgowo