• Lębork

    Lębork

  • Łeba

    Łeba

Po zmierzchu po Lęborku

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szóstej edycji nocnego rajdu po Lęborku "Krok po kroku bezpiecznie po zmroku" (zbiórka: 25 listopada 2022, godz. 17:00, Plac Pokoju w Lęborku). Imprezę organizują: Urząd Miejski w Lęborku, Starostwo Powiatowe, Koło Przewodników PTTK w Lęborku, Koło Turystyki Kwalifikowanej PTTK KAHEL KLUB II, LOT "Ziemia Lęborska - Łeba", Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Komenda Powiatowa Policji, Nadleśnictwo Lębork.
 
Uczestnicy, prowadzeni przez pana Ireneusza Krawca, prezesa lęborskiego Koła Przewodników PTTK, odwiedzą zabytkowe śródmieście Lęborka oraz zrewitalizowane miejskie parki w efektownym wieczornym wystroju, a także zapoznają się z historią i anegdotami związanymi z najciekawszymi obiektami na trasie. Ważnym aspektem wędrówki będzie ponadto krótka prelekcja dotycząca zapoznania wszystkich biorących udział w rajdzie z zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym używania po zmierzchu elementów odblaskowych.
 
Finałowym akcentem imprezy będzie posiłek regeneracyjny na terenie rekreacyjnym przy tzw. Starym Basenie, gdzie – przy wspólnym ognisku – każdy z uczestników skosztuje pieczonej kiełbaski.
 
Prosimy o dokonywanie zgłoszeń telefonicznie (500 180 012) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@kartony.lebork.ns48.pl) do dnia 22.11.2022 r. 

 

Lębork
Cewice
Łeba
Wicko
Nowa Wieś Lęborska
Lębork powiat
Potęgowo